Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat Hakkında...

Ödeme

İnternet sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde ödeme Kredi Kartı ile mümkündür. Ödemelerinizi Mastercard, Visa veya American Express özellikli kredi kartları ile yapabilirsiniz.

 
Kredi Kartı ile yaptığınız ödemelerde kartın üzerinde ki ismi, kart numarasını, son kullanma tarihini ve kartın arka kısmında yer alan CCV kodunu girmeniz gerekmektedir.
 
Ödeme aşamasında sizden istenen kredi kartı bilgileri hiçbirşekilde sistem sunucumuzda tutulmamaktadır. Bu işlem tamamen sitemiz arayüzü banka ve sizin bilgisayarınız arasında gerçekleşen bir işlemdir.

Teslimat

 

Bankanızdan ödeme onayı geldikten sonra siparişiniz teslimat için hazırlanır ve adresinizin depomuza olan uzaklığına göre 5 gün içerisinde vermiş olduğunuz adrese teslim edilir.
 
Resmi tatillerde ve haftasonu verdiğiniz siparişlerin teslim süresi tatil bitimi itibariyle 5 gündür.
 
Teslim Şekli ve Süresi : Ürünlerimiz müşterilerimize Doğapak Temizlik Grubuna ait özel araçlı personeller ile gönderilmektedir. Siparişleriniz en geç 5 iş günü içerisnde adresinize ulaştırılır. 
 
Teslimat Sırasında Hasar Tespiti: Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için teslimat sırasında ürünleri kontrol etmenizi ve herhangi bir hasar durmunda teslimat yetkilisine bilgi vermenizi rica ediyoruz.
 
Teslimat sonrasında oluşabilecek itirazlarda ürün bedelini iade edemiyoruz. Bu sebeple, ürünleri teslim alırken düzgün ve hasarsız olarak aldığınızdan emin olun.
 
Sormak istediğiniz tüm sorular için bizi +90 533 350 46 62  nolu telefondan arayabilir veya info@ermenekhakancicekcilik.com e–posta adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz.